Vytisknout

Závěrečný turnaj přípravek 1. - 4. tříd

I přes krásné letní počasí a teploty, které vybízely spíše ke koupání, se v neděli 8. června sešli malí volejbalisté v hale na Lokomotivě. V posledním turnaji přípravek si tak mohli ověřit, kolik se toho za celý školní rok naučili.

Ke kategoriím žlutého a oranžového minivolejbalu jsme přidali ještě třetí, o něco náročnější - červenou variantu. V ní už se míč tolik nechytá a spíše jsou vidět první volejbalová odbíjení a výměny mezi hráči. Děti tak mohli svým přihlížejícím rodičům ukázat, jaký pokrok udělali během jediného školního roku.

Závěrečná umístění:

  • žlutý minivolejbal

1. Komenského Z1, 2. Komenského Z2, 3. Lanžhot Z1, 4. Slovácká Z1, 5. Charv. Nová ves Z1

  • oranžový minivolejbal

1. Lanžhot O1, 2. Slovácká O1, 3. Komenského O1, 4. Valtická O2, 5. Slovácká O2, 6. Slovácká O3, 7. Charv. Nová Ves O2, 8. Slovácká O4, 9. Charv. Nová ves O1, 10. Valtická O1

  • červený minivolejbal

1. Lanžhot C2, 2. Valtická C1, 3. Komenského C2, 4. Slovácká C2, 5. Valtická C2, 6. Lanžhot C1, 7. Slovácká C1, 8. Komenského C1, 9. Slovácká C3, 10. - 18. místo: Komenského C3, C4 a C5, Valtická C3, CHNV C1, Slovácká C4 a C5 a Lanžhot C3 

Všechny výkony byly na závěr oceněny diplomem a sladkou drobností.

Máme za sebou první rok nového sportovního projektu. Díky němu a podpoře spolupracujících škol si přes stodvacet dětí z Břeclavi a okolí objevilo krásu volejbalu. Nám se zase díky projektu podařilo rozšířit naši volejbalovou základnu o spoustu nových rozzářených tvářiček. Za celý volejbalový oddíl můžu slíbit, že se budeme i v nadcházející sezóně 2014/15 snažit je nezklamat, budeme poctivě trénovat a chystat další a další zajímavé sportovní akce, které by vtáhly ještě více lidí do našeho volejbalového světa!

Lenka Fabikovičová

Fotky z turnaje zde.