Vytisknout

ZŠ Slovácká Partnerskou školou ČVS

V pátek 20. února se ve velké tělocvičně ZŠ Slovácká uskutečnilo slavnostní předání titulu Partnerská škola. Slovácká už tento certifikát získala podruhé, a tak jsme to tentokrát pojali více sportovně.

V 10 hodin se v tělocvičně sešlo téměř šedesát malých volejbalistů od 1. do 6. tříd. Všichni oblečení do barevných minivolejbalových triček byli jasným důkazem toho, že spolupráce školy s volejbalovým oddílem TJ Lokomotiva Břeclav funguje na jedničku! Z rukou zástupce Českého volejbalového svazu, kterým byl šéftrenér dívčí složky a reprezentační trenér kadetek a Lvíčat A. Novák, přebrala titul Partnerská škola ředitelka I. Jobánková. Akce se zúčastnil také místostarosta Z. Urban a předseda JMKVS a hlavní organizátor JM-minivolejbalu R. Wiesner.

Za mohutného povzbuzování našich malých volejbalistů, jsme v krátkých ukázkách postupně představili jednotlivé kategorie barevného minivolejbalu. Naši nejmenší žluťásci, ale i přítomní žáci prvních tříd tak mohli vidět, kam se můžou s pravidelným tréninkem za čas dostat.

Celou akci zaštítil předseda VO TJ Lokomotiva Břeclav I. Rylich a šéftrenérka břeclavské volejbalové mládeže L. Fabikovičová.

Fotky z akce zde.