Vytisknout

Ukončená na airsoftu

Letošní "ukončenou" jsme se rozhodli pojmout lehce netradičně. Žákyně, žáci a nejstarší přípravky se vydali do Brna, kde pro nás pan Rutar a firma Tamis nachystali týmovou bojovou hru Airsoft. Všichni se podle rad zkušených organizátorů pořádně "vyzbrojili" pro boj ve vysoké trávě a navlékli na sebe dlouhé tepláky, mikiny i rukavice, přestože teplota venku se pohybovala kolem třicítky!

Podle věku jsme rozdělili děti do tří bojových skupin, nasadili jim ochranné helmy, do ruky zbraň a šlo se na to! Cílem hry sice bylo ukrást soupeři vlajku, ale i když se to některým týmům nepodařilo, dokonale se vybláznili i ti, co se na začátku ani nechtěli zúčastnit.:-) Mezi bitvami bylo i dost času na opečení špekáčku nebo zapinkání na louce.

Kdyby nebylo tolik hodin, ani bychom ty malé bojovníky s rozzářenýma očkama nedostali do autobusu. Další den se ale muselo do školy, tak jsme si slíbili, že si to příští rok určitě zopakujeme a dopřejeme si na hru víc času. Třeba taky proto, že někteří si dělali zálusk na bitvu proti trenérům, na což se bohužel tentokrát ani nedostalo.

Děkujeme organizátorům, všichni jsme si to moc užili!

LF

Fotky zde.