Vytisknout

Kadetky dominovaly na domácím turnaji

V sobotu 29. srpna absolvovaly naše kadetky první předsezónní test výkonnosti. V břeclavské sportovní hale se konal turnaj kadetek a starších žákyň za účasti dvou týmů ze Znojma a dvou týmů z brněnského Junioru.

Los turnaje přisoudil v prvních dvou zápasech našim holkám velmi těžké soupeře. Nejdřív se proti nám postavily kadetky Junioru a následně starší žákyně Znojma. Zpočátku zápasů byla na Břeclavačkách znát mírná nejistota. Představil se zde totiž nově složený tým, který se spolu teprve sehrává, a tak ani samotné hráčky nevěděly, co od své hry mohou očekávat. Po prvních nejistých míčích do sebe ale vše začalo krásně zapadat a břeclavské kadetky začaly své soupeře jasně přehrávat. Pár setů si s námi zahrála i Anička Pavlovová, která přestupuje do ostravského extraligového celku a snažení svých bývalých spoluhráček už bude sledovat jen zdálky.

V součtu všech výsledků byla Břeclav jediným týmem, který proplul celým turnajem bez porážky a zaslouženě si odnesla první místo. Další umístění bylo následující: 2. Junior-kadetky, 3. Junior-žačky, 4. Znojmo-A, 5. Znojmo-B

Fotky z turnaje zde.

LF a JZ