Vytisknout

Mladší žactvo Lokomotivy odehrálo 1. kolo P7T

Hala Lokomotivy hostila první kolo soutěže mladšího žactva - Pohár sedmých tříd. V neděli 8. listopadu se v Břeclavi odehrály tři skupiny, v nichž se představily všechny tři naše žákovské týmy.

Ve druhé nejlepší skupině se představili naši žáci. Oslabeni o nejlepšího smečaře nedokázali ani v jednom ze tří zápasů najít svou herní pohodu. Soupeři je tlačili kvalitním servisem a tvrdým útokem. Naši kluci tak byli od prvního zápasu neustále pod tlakem a nedokázali se dostat ke své hře. S jedním vyhraným setem obsadili 4. místo a pro další kolo Poháru 7. tříd sestupují do skupiny C.

Ve třetí výkonnostní skupině odehrály první kolo naše žákyně B. Proti nim se tentokrát postavily převážně klučičí týmy. Holky se toho ale nezalekly a jedno vítězství se jim přece jen podařilo ukořistit. Díky tomu skončilo břeclavské Béčko na třetím místě v tabulce a v dalším kole se ve skupině C představí znovu, spolu s břeclavskými kluky.

Naše žákovské Céčko bylo v tomto prvním kole ze všech našich týmů nejúspěšnější. Ve skupině F se jim podařilo dvakrát vyhrát a obsadit druhé místo v šesté čverce. Holky se oproti kvalifikaci zase hodně zlepšily, dařilo se jim na servisu i v mezihře.

LF, MW, VG

Fotky ze skupiny žáků zde.

Fotky ze skupiny žákyň B zde.

Fotky ze skupiny žákyň C zde.