Vytisknout

Tři první místa z turnaje Jihomoravského minivolejbalu

Druhou adventní neděli jsme se vydali na další kolo Jihomoravského barevného minivolejbalu do Letovic. Tentokrát byl turnaj určen pro kategorie červeného, oranžového a žlutého minivolejbalu, tedy pro děti z 1. - 4. tříd.

Nejvýraznějších úspěchů dosáhla naše družstva v červené kategorii. První místo ve své skupině vybojovaly Janička Piškulová s Aničkou Balgovou, v další skupině získali prvenství Andrejka Fabikovičová s Matějem Mikitkou a těsně za nimi si druhé místo odvezly Adélka Čapková s Nikčou Slezáčkovou. Krásné třetí místo si uhrály ještě Natka Strušková s Kájou Hájkovou.

V oranžové kategorii se naše družstva pohybovala ve středu svých tabulek. Ve žluté kategorii na nejvyšší příčku dosáhla dvojice Tobiš Vydra a Štěpán Mackovčín. Na jejich hře už byla patrná velká vyhranost. Svým pohybem dokázali krásně pokrýt celé hřiště a přesně umístěnými útočnými míči sázeli svým soupeřům jeden bod za druhým.

LF

Fotky z turnaje zde.