Vytisknout

Úspěšné 6. kolo pro naše žákovské Béčko

V sobotu 16. ledna se konalo 6. kolo krajského přeboru žákyň. Naše Béčko odehrálo svou čtvrtou skupinu v Brně na ZŠ Vejrostova. Zde postupně Břeclavačky změřily síly s Předklášteřím, Kuřimí a domácími žákyněmi z Vejrostové.

Jen v prvním zápase proti domácím naše holky zaváhaly, další dva zápasy už ale dokázaly vyhrát. Díky lepšímu bodovému skóre obsadily první místo a postupují do třetí výkonnostní skupiny C.

Přestože jsou naše holky věkem ještě mladší žákyně, je výborné, že dokážou držet krok i se zkušenějšími a staršími celky Jižní Moravy. Třetí čtverka v kategorii starších žákyň je určitě výbornou vizitkou jejich práce a herního růstu.

Fotky z KP žákyň zde.

Také naše kadetky mají za sebou další kolo svého krajského přeboru. V neděli narazily na brněnské Královo Pole, které ovšem bylo tentokrát nad jejich síly. Ve spojené soutěži kadetek a juniorek jsou Brňačky spolu s Břeclavačkami jediné dva mladší celky mezi první šesticí. Přestože těsné prohry v setech jasně hovoří o vyrovnanosti utkání, Královo Pole nedovolilo našim holkám ani set a plným bodovým ziskem si pojistilo náskok v tabulce.

VK KP Brno - TJ Lokomotiva Břeclav 3:0 (25,21,20) a 3:0 (23,17,20)