Vytisknout

Barevný minivolejbal v Hustopečích

V neděli 20. března jsme se vypravili do Hustopečí na čtvrtý turnaj Jihomoravského minivolejbalu pro kategorie 1. až 4. tříd. Za břeclavskou Lokomotivu startovalo celkem 30 dětí ve 13 týmech v kategoriích červeného, oranžového a žlutého minivolejbalu, celkem se turnaje zúčastnilo 246 dětí z celého kraje.

Největšího úspěchu v nějtěžším (červeném) minivolejbalu dosáhlo družstvo čtvrťaček ve složení A. Fabikovičová, J. Piškulová a T. Němečková. Ve své skupině A nedaly nikomu šanci, rozdílem třídy porazily všech pět soupeřů a zaslouženě si vybojovaly první příčku. Stejně tak ostatní červené týmy byly ve svých skupinách velmi úspěšné. Jen s jednou porážkou skončily na druhém místě tři břeclavské dvojice a jeden tým třeťaček si odvezl krásnou třetí příčku.

V oranžových skupinách jsme posbírali třetí a pátá místa a v kategorii žlutého minivolejbalu navíc ještě krásné druhé příčky.

Poslední turnaj letošní série Jihomoravského barevného minivolejbalu se uskuteční v neděli 17. dubna v brněnské hale na Vodové a bude společný pro všech pět kategorií.

Fotky z turnaje zde.

Další výsledky mládeže:

Kadetky Lokomotivy v sobotním břeclavském derby převálcovaly juniorky Duhovky 3:0 (17,22,22) a 3:0 (22,22,13). Za bouřlivé podpory našeho fanklubu nedaly břeclavským soupeřkám (včetně našich třech "zběhlých" odchovankyň) šanci.;-)

Žákyně B odehrály poslední kolo krajského přeboru starších žákyň a sezónu tak zakončily na druhém místě třetí výkonnostní skupiny C.

LF