Vytisknout

Kvalifikace Českého poháru starších žákyň

O víkendu se vydalo naše žákovské Áčko do Bílovce, kde se konala dvoudenní kvalifikace Českého poháru starších žákyň. Za účasti nejlepších týmů z východní části naší republiky měly naše holky poprvé možnost otestovat své kvality. Z celkových sedmi zápasů byly jen tři týmy mimo naše možnosti. S ostatními soupeři jsme odehráli velmi vyrovnané zápasy, ve kterých se potvrdilo, že jsme na dobré cestě. Organizace hry v poli i vbíhání nahrávačky už se ustálilo a nyní zbývá jen postupně nabýt sebevědomí a dokázat zúročit své schopnosti.

Dva zápasy jsme vyhráli s přehledem, v dalších dvou jsme podlehli vždy až v těsných koncovkách. V nich se ukázala naše malá psychická odolnost a malé sebevědomí. Je ale začátek sezóny a potenciál našeho týmu je velký. Je jen otázkou času, kdy se vše správně potká, holky si začnou věřit a my se posuneme výše.:-)

Fotky ze zápasů zde.

LF a MW