Vytisknout

1. místo pro naše kluky na turnaji ve Znojmě

V sobotu 2. září jsme se vydali na další předsezónní turnaj, tentokrát do Znojma. Tento turnaj byl určen pro kategorie starších žákyň a starších žáků.

Ve slušně obsazeném turnaji se blýskli naši kluci. Ve všech zápasech ve skupině, i následných bojích play off předváděli krásný, pestrý a rychlý volejbal. Soupeře tlačili výborným podáním i dobrým útokem. V semifinále sehráli třísetovou bitvu s domácím Znojmem A a ve finále pokořili i Ostravu. Zaslouženě si tak v závěrečném vyhlášení došli pro vítězný pohár. Břeclavák Dan Fabikovič byl oceněn jako nejlepší hráč turnaje.

Naše dívčí Áčko nám tentokrát velkou radost neudělalo. Od rána holky bojovaly s nervozitou a nedokázaly předvést svoje maximum. Páté místo z celkových devíti týmů je určitě zklamáním.

Zato naše Béčko (věkem mladší žákyně) nastupovalo ke každému zápasu velmi odhodlaně. Přestože proti našim malým děvčátkům stály mnohem starší a zkušenější hráčky, Břeclavačky se statečně vrhaly po každém míči. Nakonec si ze Znojma odvezly 8. místo, ale zaslouží si velkou pochvalu.

Fotky z turnaje žáků zde, žákyň A zde a žákyň B zde.