Vytisknout

Ženy vezou z Brna dvě výhry

Tým žen Lokomotiva-FOSFA Břeclav cestoval k dalšímu mistrovskému utkání KP I. třídy do Brna. Na palubovce domácího Junioru Brno měla být Lokomotiva favoritem, jelikož domácím volejbalistkám před tímto dvojutkání patřila poslední příčka v tabulce. Břeclavanky svou převahu plně potvrdily v prvním utkání, kdy měly celý průběh hry pod kontrolou a vyhrály 3:0. Druhé utkání tak jasný průběh nemělo. Hostující hráčky zaváhaly hned v prvním setu, který prohrály 22:25. Další dva sety po zlepšeném výkonu opět vyhrála Břeclav, ale ve čtvrté sadě se Lokomotiva dopustila mnoha chyb a bylo srovnáno 2:2 na sety. O výsledku druhého zápasu rozhodla až zkrácená hra pátého setu. V ní se opět projevila herní kvalita břeclavského týmu, který vyhrál tiebreak pátého setu 15:10 a celý zápas 3:2. Břeclavské ženy si tak z Brna zaslouženě odváží pět bodu. K dalšímu utkání nastoupí v sobotu 21. října v 10 a 13 hodin před domácími diváky proti týmu SK Duhovka Břeclav. Ženy Lokomotivy zvou diváky na jejich první utkání v domácím prostředí a těší se na diváckou podporu.

Junior Brno - Lokomotiva-FOSFA Břeclav 0:3 (-22,-12,-23) a 2:3 (22,-20,-16,17,-10)