Vytisknout

Ženy po velkém boji doma jednou vyhrály

Tým žen Lokomotiva-FOSFA Břeclav se v nové sezóně poprvé představil na domácí palubovce. Soupeřem jim byl tým SK Duhovka Břeclav, který má v sestavě i hráčky z Brna. Domácí tým se na první zápas na svém hřišti těšil a hráčky byly v dobré náladě. Oba zápasy byly hodně bojovné. Hostující hráčky byly na tento duel dobře připravené. Znaly herní styl a slabá místa Lokomotivy. Toho dokonale využily a první zápas vyhrály 3:1. Do druhého zápasu vstoupily domácí volejbalistky se změnou na postech i v herním stylu. V prvních dvou setech si domácí hráčky na nové posty ještě zvykaly a po dvou úvodních sadách prohrávaly 2:0. V dalším průběhu zápasu se herní projev Lokomotivy výrazně zlepšil. Jednoznačně vyhrála třetí set a také čtvrtý set (25:16 a 25:19). Bylo srovnáno 2:2. O výsledku druhého zápasu rozhodla až zkrácená hra pátého setu. V ní se opět projevila lepší herní kvalita domácího týmu, který se od začátku ujal vedení a vyhrál tiebreak pátého setu 15:13 a celý zápas 3:2.

Ženy Lokomotivy děkují svým divákům za velkou podporu.