Vytisknout

Představení nového hlavního partnera

Velkolepá slavnostní akce byla k vidění ve sportovní hale TJ Lokomotiva Břeclav ve středu 8. listopadu.

U příležitosti zahájení sezóny jsme pozvali všechny rodiče našich svěřenců, naše dlouhodobé obchodní partnery a spolupracovníky, hlavní představitele města Břeclav a samozřejmě naše malé i velké volejbalisty a volejbalistky, abychom představili nového hlavního partnera volejbalového oddílu TJ Lokomotiva Břeclav. Stala se jim významná břeclavská společnost FOSFA a.s. Tato firma je momentálně největším zpracovatelem žlutého fosforu v Evropě a své produkty exportuje do více než 80 zemí světa. Je také výrobcem vlastní řady ekologicky šetrných pracích a čisticích prostředků Feel Eco. (Více na http://www.fosfa.cz/)

V průběhu slavnostního večera se postupně představili a promluvili k hostům předseda oddílu Ivan Rylich, starosta města Břeclavi Pavel Dominik, za společnost Fosfa a.s. její generální ředitel a předseda představenstva Ivan Baťka, director R&D and QA Dalibor Kuchař a ředitel osobního oddělení ve společnosti Fosfa Jiří Tichý, z volejbalové sféry také vystoupil prezident VK KP Brno a zástupce JM krajského volejbalového svazu Richard Wiesner. Jako prezentaci naší práce jsme připravili několik ukázek minivolejbalových zápasů a utkání šestkového volejbalu. Na palubovce břeclavské sportovní haly se tak postupně představily všechny kategorie dětí od prvních tříd až po dospělé hráčky, které jsou pod hlavičkou našeho klubu zapojeny do krajských i celorepublikových soutěží. Všechny ukázky doprovázela svým komentářem hlavní trenérka mládeže Lenka Fabikovičová, která jménem všech trenérů na závěr poděkovala rodičům a příznivcům našeho volejbalového oddílu za jejich podporu.

Po ukončení programu se všichni účastníci i pozvaní hosté odebrali do zadní části haly, kde bylo pro ně připravené malé pohoštění.

Fotky zde.