Vytisknout

Ženy a juniorky sbíraly body v krajských soutěžích

Ženy uspěly ve Vyškově a vezou domů plný počet bodů

Ženy Lokomotivy – FOSFA Břeclav sehrály první letošní dvojzápas ve Vyškově. Sestava pro tato utkání se tvořila velice těžko a ženy musely doplnit mladé posily. Holky se svého úkolu nezalekly a své si odehrály na jedničku. Břeclavský tým v okleštěné sestavě bojoval a až na první set měl herní převahu. Díky výbornému podání všech hráček si vynutil trvalý tlak a zaslouženě ve Vyškově dvakrát vyhrál. Vítězství o to cennější, že se o něj zasloužili i mladé naděje břeclavského volejbalu.

Volejbal Vyškov : Lokomotiva-FOSFA Břeclav 1:3 (19,-21,-13,-23) a 0:3 (-16,-19,-18)

Juniorky o víkendu odehrály čtyři zápasy

Juniorky Lokomotivy v sobotu hostily na domácí palubovce hráčky Duhovky. Oba týmy se dobře znají a nemají se čím překvapit. Domácí volejbalistky potvrdily svou pozici z čela tabulky a jasně vyhrály v obou zápasech.

Lokomotiva-FOSFA Břeclav : SK Duhovka Břeclav 3:1 (17,17,-18,13) a 3:1 (13,21,-25,22)

V nedělním pokračování krajského přeboru hostily juniorky Lokomotivy další tým z popředí tabulky TJ Sokol Šlapanice. Proto se dal očekávat vyrovnaný souboj. V prvním zápase se na domácích projevila jistá únava ze sobotních zápasů. Nedařilo se jim podání a často chybovali. Hosté ze Šlapanic toho využili a první zápas vyhráli 3:1. Do druhého zápasu Břeclavanky vstoupily s vítězným odhodláním. Výrazně zlepšily podání a zpřesnily hru v obraně. Tato zlepšená hra a bojovnost přispěla k vítězství domácích v odvetě 3:1.

Lokomotiva-FOSFA Břeclav : TJ Sokol Šlapanice 0:3 (-23,-22,-22) a 3:1 (20,20,-23,19)

IR