Vytisknout

Přípravné turnaje mládeže

Ještě než se naplno rozběhne nová sezóna vyzkoušely si naše mládežnické týmy svou výkonnost na přípravných turnajích.

Naše žákyně hned po návratu ze soustředění úspěšně zvládly turnaj v Uherském Hradišti (26.8.), kde našly jen jediného přemožitele - domácí tým starších žákyň.

Následující víkend se rozjeli na turnaj téměř všichni. Žákyně A do Svitav, žákyně B, žáci, kadeti a juniorky do Znojma. Nejúspěšnější na svém tažení byli naši starší žáci, kteří si přivezli první místo a samá vítězství.

Uplynulý víkend se žákyně vydaly do slovenského Pezinku, kde na dvoudenním velkém turnaji jednoznačně ukázaly svoji kvalitu. Mezi 16 týmy vystoupaly na stupínek nejvyšší a právem si odvezly pohár a zlaté medaile.

 

Také naši žáci si užili vítěznou sobotu. Na turnaji v Kojetíně se poprvé objevili v novém složení, kdy Břeclaváky doplnili hostující kluci z Letovic, Ostravy a Frýdku-Místku. Od prvních míčů byla sice patrná nervozita, ale kvalita jednotlivých hráčů se brzy projevila. Také oni na turnaji jednoznačně kralovali a jejich přesvědčivé vítězství nám dává naději na výbornou sezónu.

Fotky z turnaje žáků zde.

Fotky z turnaje žákyň zde.