Vytisknout

Český pohár žactva

O nadcházejícím víkendu se naše žákovská družstva představí v dalším kole Českého poháru.

Kluci pojedou do Svitav, kde v místní sportovní hale odehrají první skupinu oblasti východ. V obou předchozích kolech naši žáci jednoznačně dominovali, a tak i tentokrát doufáme ve výborné výsledky. Břeclaváky pro tuhle soutěž doplňují kluci z ostravského Blue volley a na jejich krásný a vyzrálý volejbal je radost se dívat. Není divu, když tři hráči z tohoto týmu jsou v užším reprezentačním výběru Lvíčat. Pod vedením trenéra V. Fabikoviče mají hlavní cíl uspět v první skupině i po sloučení východní a západní oblasti a probojovat se na Mistrovství republiky starších žáků na jaře 2019.

Naše žákyně jsou letos složeny ze třech ročníků a velmi dobře se zatím daří kombinovat zkušenost a vyhranost deváťaček s pracovitostí a zápalem osmaček a sedmaček. Holky to spolu očividně baví a jak v krajském přeboru, tak i na zápasech Českého poháru předvádí velmi kompaktní a krásný volejbal. Po minulém kole Českého poháru se usadily na 3. příčce druhé sedmičky, což je velmi solidní výsledek na tým z malého města. K dalšímu kolu se tentokrát vydávají do Poličky.

Fotky z ČP žákyň zde.