Vytisknout

Finále JM-minivolejbalu v Brně

V neděli 28. dubna se v brněnské hale Vodova konal finálový turnaj Jihomoravského barevného minivolejbalu. Za náš oddíl nás reprezentovalo přes 50 dětí ve všech pěti kategoriích.

Týmy byly do tohoto závěrečného kola nasazeny podle dosažených výsledků v minulých turnajích a naše medailové naděje byly tentokrát mezi těmi nejmenšími.

V kategoriích modrého, zeleného a červeného minivolejbalu se naše družstva držela uprostřed svých tabulek, zato v oranžových a žlutých se naše děti propracovaly až na medailová umístění. Z Brna jsme si přivezli celkem čtyři sady medailí. Ze závěrečného kola dvě stříbra a jeden bronz, za celkové prvenství v sezóně si ještě Viki Wozarová s Verčou Cigánkovou odnesly cenné zlaté medaile.

V každé kategorii se jedno naše družstvo dokázalo kvalifikovat na celostátní turnaje, které nás ještě čekají v měsíci červnu. Přejeme našim nejmenším hodně štěstí!

Fotky zde.