Vytisknout

Juniorky vybojovaly první vítězství

V sobotu pokračovala dalšími zápasy první liga juniorek ve volejbale. Juniorky Lokomotiva Fosfa Břeclav hostily na své palubovce VK Znojmo-Přímětice. Břeclavanky zatím v průběhu soutěže nezískaly ani jeden bod, a proto chtěly domácího prostředí využít k zisku první výhry. Podpořit je přišli do břeclavské sportovní haly rodiče a přátelé. A také na hřišti mělo družstvo juniorek poprvé podporu nadějných žákyň Lokomotivy. Obě utkání byla velice vyrovnaná a s podobným vývojem hry. V prvním zápase začali lépe hosté, vedli 2:0 na sety a domácím se pak podařilo vyrovnat na 2:2. V závěrečném pátém setu Lokomotiva těsně prohrála 12:15. Odvetný zápas začaly lépe domácí volejbalistky, když vyhrávaly 2:0 na sety. Třetí set prohrály až v koncovce těsně 25:27 a ztratily i set čtvrtý. Zápas musel rozhodnout opět pátý set. V něm od začátku měly výraznou herní převahu domácí volejbalistky, které rozhodující část utkání jasně ovládly a vyhrály 15:6. Břeclavanky se tak mohly společně s diváky radovat z první výhry v sezóně. Doufejme, že tato výhra holky povzbudí do dalších zápasů.

Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Znojmo-Přímětice 2:3 (-22,-19,20,23,-12)
Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Znojmo-Přímětice 3:2 (19,24,-25,-11,6)