Vytisknout

Žákyně Lokomotivy Fosfa Břeclav jsou vedoucím týmem krajského přeboru

V sobotu pokračoval ve Znojmě Jihomoravský krajský přebor žákyň třetím kolem skupiny A.
„A" tým žákyň Lokomotivy Fosfa Břeclav potvrdil ve Znojmě své průběžné první místo v soutěži a ve třech 78359779 2824300764246571 2347041933244760064 ozápasech jasně vyhrál bez ztráty setu. Do tabulky dlouhodobé soutěže si tak připsal další důležité body a potvrdil své vedoucí postavení v krajském přeboru žákyň.
Přehled výsledků:
Lokomotiva Fosfa Břeclav „A" – VK PFN Znojmo „A" 2:0 (19,17)
Lokomotiva Fosfa Břeclav „A" – TJ Junior Brno„A" 2:0 (13,25)
Lokomotiva Fosfa Břeclav „A" – VS Drásov 2:0 (12,8)

Také „B" tým žákyň Lokomotivy Fosfa Břeclav odehrál úspěšný turnaj. Ve skupině „E" krajského přeboru, která se hrála v sobotu v Brně-Líšni, vyhrál dvě utkání. Také ve třetím zápase sahaly mladé břeclavské volejbalistky po vítězství. Prohrály až ve třetím setu a po dramatickém boji těsně 15:17.
Lokomotiva Fosfa Břeclav „B" – TJ Junior Brno„B" 2:1 (22,-21,10)
Lokomotiva Fosfa Břeclav „B" – TJ Sokol Letovice 2:0 (24,20)
Lokomotiva Fosfa Břeclav „B" – TJ Sokol Újezd u Brna 1:2 (-20,18,-15)

Juniorky bojovaly v Prostějově

Břeclavské juniorky sbíraly další zkušenosti v I. lize. V neděli hostovaly v Prostějově, kde se utkaly s domácím týmem VK Prostějov. Prostějovské juniorky ve své sportovní hale nezaváhaly. Využily domácího prostředí a Břeclav porazily.
VK Prostějov - Lokomotiva Fosfa Břeclav 3:1 (21,-22,20,14)
VK Prostějov - Lokomotiva Fosfa Břeclav 3:2 (12,-23,-15,13,10)
Další kolo juniorské ligy odehrají Břeclavanky v sobotu 7. prosince 2019. V domácí sportovní hale budou hostit Slováckou Slávii Uherské Hradiště. Začátky zápasů budou v 10 a 13 hodin.