Vytisknout

Žákyně bodovaly v Brně

V sobotu 11. ledna pokračoval v Brně pátým kolem krajský přebor. Žákyně Lokomotivy Fosfa Břeclav po pátečním přípravném zápase v Senici chtěly v soutěžním utkání zlepšit svůj herní projev. V prvním setu v utkání se Znojmem se jim to dařilo. S přehledem ho vyhrály 25:19. Druhý a třetí set byl už horší. Ve výkonech všech hráček se nepříznivě projevil vánoční tréninkový výpadek. Nedařilo se téměř nic. Utkání se Znojmem vyhrála Břeclav se štěstím až ve třetím setu těsně 16:14.
V dalších zápasech se mladé volejbalistky Lokomotivy postupně zlepšovaly. V druhém utkání porazily Junior Brno a ve třetím si snadno poradily s KP Brno Milénova. Žákyně Lokomotiva Fosfa Břeclav „A" vyhrály první skupinu pátého kola a upevnily si své průběžné vedení v krajském přeboru.