Vytisknout

Lokomotiva z Prahy body nepřivezla

Břeclavské volejbalistky čekal o víkendu další těžký zápas. Na palubovce vedoucího týmu soutěže TJ Sokol Žižkov se chtěly volejbalistky Lokomotivy pokusit o překvapení a získat v Praze cenné body. V úvodu prvního setu hrály Břeclavanky výborně. Koncentrovanou a taktickou hrou domácí Žižkov zaskočily a brzy vedly 5:1 a 13:5. Ale tento bodový náskok prohospodařily v druhé polovině setu a v koncovce prohrály těsně 23:25. Druhý set byl vyrovnaný od začátku až do konce. Žádnému z týmů se nepodařilo bodově odskočit a o vítězi se rozhodovalo až v dramatické koncovce. V ní měly opět více štěstí domácí volejbalistky a vyhrály 26:24. Ve třetím setu se začaly projevovat zdravotní problémy hostující nahrávačky Lucie Slobodové a to výrazně ovlivnilo vývoj třetího setu. Hráčky Žižkova se od úvodu poslední sady ujaly vedení a bez velkých obtíží vyhrály třetí set 25:18.

TJ Sokol Žižkov - TJ Lokomotiva Břeclav „A" 3:0 (23, 24, 18)

K sobotní odvetě už nemohla ze zdravotních důvodů nastoupit hostující nahrávačka Slobodová a musela ji zastoupit Tereza Hunkařová. Touto vynucenou změnou v sestavě se výrazně změnila herní koncepce břeclavského týmu. I když ženy Lokomotivy bojovaly, na rozjetý domácí tým nestačily a prohrály i druhý zápas 0:3. I přes zcela jasnou prohru bylo na hře břeclavských volejbalistek znát určité zlepšení oproti předcházejícím zápasům. Hlavně v pátečním zápase byly domácímu týmu vyrovnaným soupeřem. To dává naděje do dalších zápasů. Ty příští odehrají volejbalisky Lokomotivy v pátek 8. listopadu 2013 v 19 hodin a v sobotu 9. listopadu v 9 hodin 2013 v domácí sportovní hale na Veslařské ulici. V těchto zápasech budou hostit tým SK p.e.m.a. Opava.

TJ Sokol Žižkov - TJ Lokomotiva Břeclav „A" 3:0 (17, 19, 19)

Sestava TJ Lokomotiva Břeclav: nahrávačka – Lucia Slobodová, smečařky- Jana Šánová, Michaela Bábíčková a Tereza Hunkařová, blokařky- Šárka Rylichová, Ivana Lucká a Romana Lucká, diagonální hráčka - Simona Holečková a libero týmu - Hana Moláková.