Vytisknout

Turnaj kadetek a juniorek v břeclavské hale

I přes krásné letní počasí se v neděli 25. května sjelo 9 moravských volejbalových týmů do břeclavské sportovní haly, aby poměřily své síly na konci letošní sezóny. Trenérka Vlaďka Šedá zorganizovala turnaj kadetek a juniorek, kterého se za náš oddíl zúčastnil nově se rodící tým kadetek.

Byl to pro naše hráčky velmi těžký úkol, vypořádat se s vyšší kvalitou a výkonností, než na jakou byly zvyklé z letošní halové sezóny. Větší část týmu byla tvořena letošními žákyněmi, dvě hráčky (pocházející z Hustopečí) hrály za Břeclav úplně poprvé, a tak jedinou zkušenější hráčkou byla kadetka Natka Polachová, která bude od příštího roku studovat a sportovat v Brně. Herní pohodu domácím ještě ztěžoval fakt, že už od začátku května všechny trénují plážový volejbal. Takže obout se zpátky do tenisek a "přepnout" na šestkový volejbal byl možná ten nejtěžší úkol dne.

Přesto byly na straně našich místy k vidění kvalitní volejbalové momenty a za svůj výkon se holky určitě nemusí stydět!

Vítězství v turnaji si po zásluze odvezl nejzkušenější tým z Bedřichova, na druhém místě skončily Boskovice a třetí místo si odvezl tým Juniora Brno. Naše hráčky v závěrečném zápase porazily Ivančice a skončily na osmém místě.

LF

Fotky z turnaje najdete zde.